top of page
oyun-terapisi.jpg

ÇOCUK DANIŞMANLIĞI

Çocukların kendilerini ifade edecekleri dil oyundur. Oyun terapisi ile dürtüsellik, kardeş kıskançlığı, korku, kaygı, özgüven, öfke, travma, karşıt gelme bozukluğu, tırnak yeme, sınır koyma, akran zorbalığı, davranış bozuklukları başta olmak üzere birçok alanda destek olunabilir.

Woman on Window Sill

GENÇ DANIŞMANLIĞI

Kimlik karmaşası, arkadaş ortamına uyum sağlama, aile ile iletişim, istismar, ihmal, intihar düşünceleri, sınav kaygısı gibi gençlerimizin yaşadığı problemlerde destek bir el olunur.

kan-testi-zeka-testi-845x321.jpg

TESTLER

Çocuk ve Gençler İçin Zeka, Dikkat ve Yetenek Testleri gerçekleştirilir ve rapor teslimi sonrası çocuğunuza uygun bir yol haritası çizilir

unnamed.jpg

ÖZEL EĞITIM

Yapılan testler sonucunda çocuğunuzdaki eksik yönler belirlenir ve sonrasında çocuğunuza özel bir program oluşturulur. İşlemleme Hızı, İşitsel Dikkat, Görsel Dİkkat, Ardıllık, Planlama, Bilişsel İşlemler gibi alanlarda desteklenir.

Tatilde-anaokulu-aidatları-ödenecek-mi.j

KURUM DANIŞMANLIKLARI

Anaokulları ve kolejler için seminer, anne- baba okulları, öğretmen ve öğrenci eğitimleri gerçekleştirilir.

kocaeli-cift-ve-evlilik-terapisi.jpg

ÇIFT VE AILE TERAPISI

Aile için büyük değişikliklerin gerçekleşmesi, travma ya da özel bir afete maruz kalma, aile içi şiddet, ailede iletişim kopuklukları ve daha birçok alanda destek olunmaktadır.

bottom of page